Head Office in New-York

775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

Phone: +1 202-415-7234

Email:w.constructify@gmail.com

Request a Quote

Looking for a quality and affordable builder for your next project?

Toll Free

1-800-987-6543

Working Hours

We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

  • Monday-Friday: 9am to 5pm
  • Saturday: 10am to 3pm
  • Sunday: Closed

Bizden Haberler

En iyi ısı yalıtımı için Isıcam Konfor

Çift cam ritüeli ile oluşturulan ısıcamlar, evlerinizde veya yaşam alanlarınızda vazgeçilmez konforunuz olacaktır. En iyi ısı yalıtım için ısıcam konfor, üreticinin bu konforu evlerinize taşımasıyla ısıcam sistemiyle tanışmanızı sağlayacaktır.

Trakya Cam’ın üretim markası olan şişecam ısıcamları, pencerelerde ısı yalıtımı, balkon camlarında ısı yalıtımı ile dış cephe kullanımında da etkin olup konfor, sağlanamanızda önemli bir adım olmaktadır.Isı Yalıtımı

Ahşap pencerelerde değişime gidilmeye başlanmasıyla pencerelerde ısıcam sistemi kullanılması ön plana çıkmıştır. En iyi ısı yalıtım için ısıcam konforu sağlamada pencerelerden işe başlanması, ısıcamları vazgeçilmez kılmaktadır. Ve böylelikle talebi de arttırmaktadır.Isıcamlar, kışın ev sıcaklığınızı yaz aylarında da güneş ışınlarından evinizi muhafaza etmenizde ısı serisiyle sizlere alternatif olarak bunu sunmaktadır.Binaların dış cephe mantolamalarında ısıcam sistemlerinin de tercih edilmesi artmaya başlamıştır. Artan tercih ile birlikte görülüyor ki, en iyi ısı yalıtımı için ısıcam konfor sistemi uygulanmaktadır. Öte yandan uygulanan bu ısı yöntemi ekonomik tasarruflardan dolayı da ön plana çıkmış olmaktadır.

Isıcam yalıtımı ile hava sirkülasyonuyla konfor ve ekonomi ile birlikte genel anlamda etmiş olduğunuz tasarruf sizleri mutlu edecektir.Tasarruf Sizin

En iyi ısı yalıtımı için ısıcam konfor, yaşam kalitenizi ideal seviyeye getireceği için tasarruf sizin olmaktadır. Memnuniyetle ısıcam sistemlerini kontrollü bir şekilde kullanmaya devam etmiş olacaksınız.Şişecam firmasının üretmiş olduğu yalıtım özellikli bu cam, ısı yalıtımlı üretilmiş olan tüm camlara genel adını vermektedir. Şişecam’a bağlı olan üretici firmalar tarafından ısıcamlar piyasaya sunulmuş olmaktadır. Isı yalıtımı mevcut olan ısıcamlar, çift camlı özelliği ile camların arasında barındırdığı ayırt edici özelliği ile tercih sebebi olmaktadır.Bu özelliği sağladığı konforun baş yapısıdır. Çift camların arasındaki boşlukların doldurulduğu gazlar ile yalıtım yüksekliği fazladır. Dolayısıyla normal havaya göre yüksek olan bu mevcut gazlardan elde edilen ısı yalıtım deformasyonu, kullanılan argon gazı ile oluşturulmaktadır. Argon gazının ürün içindeki kullanım miktarı arttırıldıkça ısı tasarrufunda da artış gözlemlenmektedir.Günümüzde doğru bir şekilde ısı tasarrufu sağlanabilmesinde aracı yöntem olan ısıcam sistemleri konforu üst düzey sağlamalarından dolayı teknoloji ile birlikte eş zamanlı olarak kullanımı artan bir ürün olmuştur. Isıcamlar, cam balkonlarda da kullanımı tercih edilmektedir. Balkonlarını camlı kullanmak isteyenlerin enerji tasarrufu sağlayabileceği alternatif tercih olabilmektedir.Isı sistemlerinin özelliği ile sağlanan ısı yalıtımları, kışın tasarrufu sağlama da ve yaz aylarında da güneş ışınlarından koruması özelliği sebebiyle, balkon camlarınızda, yaşam alanlarınızda genel olarak kullanabileceğiniz konforlu bir ürün olmaktadır.

Yaz aylarında kullanılmış olan klima sistemlerinde ekonomik tasarruf sağlamanızda da etkili olmaktadır. Barındırdığı K serisi ısı sistemi ile, standart çift camlara göre kışın %50 ısı tasarrufu ve yazın da %40 güneş ışınlarından koruma özelliği ile klima kullanımını da azaltmaktadır. Yaz aylarında sıcaklardan etkilenmenizi de en aza indirmeye çalışan bu ısı sistemleri, yaşam kalitenizin mutluluğunu etkileyecektir.Hava moleküllerinin etkisini yaşam alanlarınızda tasarruflu bir şekilde sizlere sunmuş olması, ısıcamların sürekliliğini sağlamaktadır.En iyi ısı yalıtım için ısıcam konfor, güvenilir ve emniyetli bir şekilde oluşturulmasıyla günden güne kullanımı artmış olmaktadır. Yeni yapılmaya başlanan binalarda daha çok tercih sebebi olan ve daha önce ki yapılarda da değişime gidilen ısı yalıtım alanlarında hem ekonomik hem de yaşam alanınızda tasarrufa gitmenize neden olmaktadır.

Artı tasarruflar elde etmek istiyorsanız ısıcam sistemlerini unutmayınız. Isıcam konforu, üretim ve tüketimin tasarrufu için konfor bünyesinde yaşam kalitenizi revaçta tutacak alternatif tercihiniz olacaktır.

Güvenlikli, yüksek kalitede uygun maliyetli cam ürünleri tasarlamak, üretmek, uygulamak ve en kısa zamanda insanlık hizmetine sunmaktır işimiz...